kp soccer,soccerbp,soccerxp,cleatsuperfly,soccerbo,soccerwo,soccertutu,soccermagistaxp,soccergp,soccerqp,soccersuperflyxp,superflyboots,lovecleatsCr7 Gold Cleats,Cheap Nike Superfly,



• O nama
• Datum i mjesto održavanja, staza
• Kategorije
• Nagrade
• Prijava
• Smještaj
• Rekordi
• Rezultati
• Fotografije
• Satnica takmičenja
• Informacije


• O nama
• Datum i mjesto održavanja, staza
• Nagrade
• Prijava
• Rezultati
• Fotografije
• Satnica takmičenja
• Memorijal "Veliša Mugoša"
• Informacije

  HOME  |  O NAMA   |  INFORMACIJE  |  SPONZORI  |  e-mail  | 

55.ULIČNA -ATLETSKA TRKA

“19.DECEMBAR” TROFEJ PODGORICE

MEMORIJAL “VELIŠA MUGOŠA”

Pobjednici Slađana Perunović i Stojan Vujadinović

Danas je u Podgorici, po prohladnom i suncanom vremenu pod pokroviteljstvom Glavnog grada-Ppdgorice, održana "55.Ulicna atletska trka Oslobodenje Podgorice - Memorijal" Veliša Mugoša" na kojoj je nastupilo preko 500 takmicara iz Crne Gore. U glavnoj trci kod seniorki po sedmi put uzastopno pobijedila je najbolja crnogorska atleticarka Sladana Perunovic, clanica AK "Nikšic" iz Nikšica, dok je u trci kod seniora trijumfovao po drugi put uzastopno Dragoljub Korpivica clan AK "Mornar" iz Bara. Takmicenje je otvorio predsjednik Organizacionog odbora trke gospodin Milorad Backovic. Takmicenju isrped ASCG prisustvovali su predsjednik Milorad Vuletic, podpredsjednik Gojko Banjevic ,generalni sekretar Milan Madžgalji selektor reprezentacije Osman Erovic i više stotina gradana Podgorice,koji su pratili manifestaciju.Najstariji ucesnik na trci bio je 74-godišnji Đoko Papic iz Nikšica,a najmladi osmogodišnji Jovan Miladinovic iz Podgorice.

Rezultati 55 atletska trka Oslobodjenje Podgorice

Memorijal Veliša Mugoša

 

700m  djevojčice - osnove škole

1.

Milica Pavicevic

OŠ "Dragiša Ivanovic" Podgorica

2.

Anja Ivanovic

OŠ "Dragiša Ivanovic" Podgorica

3.

Tamara Vukovic,

OŠ” Radojica Perovic"

700m  pionirke

1.

Marija Lekovic,

AK „Sanja" Bar;

2.

Dunja Lekovic

AK „Sanja" Bar;

3.

Jovana Đurovic

AK „Jedinstvo" Bijelo Polje

800m  dječaci - osnovne škole

1.

Luka Miljardi

OŠ "Oktoih" Podgorica

2.

Danilo Vukcevic

OŠ "Oktoih" Podgorica

3.

Savo Jovanovic

OŠ "Vuko Jovovic" Danilovgrad

800m pioniri

1.

Danilo Lekovic

2.

Nemanja Barjaktarovic

3.

Stefan Radovanovic

AK "Jedinstvo" Bijelo Polje

1000m  djevojčice - srednje škole

1.

Mia Golubovic

Gimnazija „Petar Petrovic Njegoš" Danilovgrad

2.

Ilma Methadžovic

SSŠ „Ivan Uskovic" Podgorica

3.

Marija Vujadinovic,

Gimnazija „Petar Petrovic Njegoš" Danilovgrad

1000m  juniorke

1.

Anastasija Magdalenic

AK "Jedinstvo" Bijelo Polje

2.

Ivana Puletic

AK" Nikšic" Nikšic;

3.

Kristina Dubak

AK" Nikšic" Nikšic;

1500m dječaci - srednje škole

1.

Stefan Džudovic

Ekonomska škola Podgorica

2.

Nikola Potpara

Elektrotehnicka škola "Vaso Aligrudic" Podgorica

3.

Marko Mihaljevic

SSŠ "Ivan Uskokovic" Podgorica

1500m juniori

1.

Aleksandar MIletic

AK "Nikšic" Nikšic

2.

Marko Đurovic

AK „Jedinstvo“ Bijelo Polje

3.

Dimitrije Popovic

AK "Buducnost" Podgorica

3000m seniorke

1.

Sladana Perunovic

AK “Nikšić” Nikšić

2.

Todorović  Lidija

AK “Nikšić” Nikšić

3.

Anastasija Magdalenic

AK "Jedinstvo" Bijelo Polje

5000m seniori – memorijal “Veliša Mugoša”

1.

Dragoljub Koprivica

AK "Mornar" Bar;

2.

Miloš Mikic

AK “Nikšić” Nikšić

3.

Goran Petric

Vojska Crne Gore

5000m - veterani 40-50 godina

1.

Slavoljub Miladinovic

ATK "Podgoricki marathon"

2.

Milovic Željko

ATK "Podgoricki marathon"

3.

Zoran Milikic

Podgorica

5000m - veterani preko 60 godina

1.

Velimir Corovic

Nikšić

1.

Milan Vujicic

Nikšić

1.

Đordo Papic

Nikšić

5000m - vojska i policija

1.

Petrušić  Veselin

MUP Crne Gore - Nikšić

2.

Radovan Grozadnic

MUP Crne Gore - Danilovgrad

3.

Milorad Radojevic

MUP Crne Gore - Danilovgrad

Ukupan plasman  - osnovne škole

1.

OŠ „Oktoih“ Podgorica

2.

OŠ „Radojica Perović“ Podgorica

3.

OŠ „Dragiša Ivanovic“ Podgorica

Ukupan plasman  - srednje škole

1.

Elektrotehnicka škola "Vaso Aligrudic" Podgorica

2.

Gimnazija "Sloboda Škerovic " Podgorica

3.

Gimnazija „25.maj“ Tuzi

3.

imnazija "Petar Petrovic Njegoš" Danilovgrad